Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Myslivecké sdružení Chotyně »  Ze života sdružení »

 
 
     

Výroční členská schůze MS Chotyně 2015

autor: Roman datum zveřejnění: 29.3.2015 zdroj: MS Chotyně

 

V sobotu 28. března proběhla naše tradiční výroční členská schůze. Milými hosty byla starostka obce Chotyně paní Jana Mlejnecká s místostarostkou paní Ivanou Mogensternovou.

 

Program našeho ročního bilancování se rok od roku moc nemění, tak alespoň několik slov, v čem byla ta letošní schůze jiná. Bylo to vítání i loučení. Až v průběhu schůze jsme přivítali Tomáše Libnara, poprvé jako právoplatného myslivce. Začátek schůze nestihl, protože na stejný den připadla jeho zkouška z myslivosti. V té obstál, proto mu mohl po příjezdu předseda za nás všechny oficiálně poblahopřát a předat pamětní medaili MS Chotyně.

Myslím, že k lítosti nás všech byla tato výroční členská schůze nejspíš poslední pro hosta, MVDr. Víťu Pajurka. V dáli na něj čeká nová práce, tak se přišel náležitě rozloučit. Stihl nám ještě představit svojí okouzlující přítelkyni a slíbil, že se alespoň někdy přijede podívat.

Ještě v něčem byla poslední výročka trochu jiná. Nebývá zvykem, abychom vydrželi sedět a povídat tak dlouho. Jakoby se vracely staré časy a s nimi větší pohoda. Letošní Myslivecký den žen i včerejší schůze tomu alespoň nasvědčují. 

 

 
         
 

© 2010-2022 MS Chotyně

   
             
připravuji vyhledávání...